Penzion Procházka - Vranov nad Dyjí

+420 722 204 045
Přejít na obsah
Vítáme Vás na stránkách penzionu PROCHÁZKA.

Představa dovolené nebo příjemné relaxace nemusí být nutně spojena s mořem a zahraničím, stále více lidí si uvědomuje, jak málo znají svojí zemi a jaké krásy v ní lze najít. Oblast Vranova nad Dyjí je ideálním místem k odpočinku - klidné prostředí, kouzelná krajina, místa pro vycházky, poznávání historie i cykloturistiku. To vše samozřejmě spojené s koupáním ve Vranovské přehradě s neopakovatelným pohledem na vranovský zámek.

Penzion PROCHÁZKA se nachází přímo v obci Vranov nad Dyjí, v její klidné časti přímo proti vranovskému zámku. Jedná se objekt v zahradě rodinného domku. Celková kapacita je 10 lůžek v jednom dvoulůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích se společnou zahradní terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny WIFI, TV, minikuchyňkou (chladnička, varná konvice, mikr. trouba, nádobí) a prostorným socialním zařízením.

Hosté penzionu mají bezplatně k dispozici zahradní gril s udírnou, ohniště, uzavřené parkovaní. Stravování je dle dohody zajištěno ve stylové restauraci MYSLIVNA, která je součastí penzionu a kde je možné po příjemně prožitém dnu posedět u pivka nebo skleničky kvalitního znojemského vína.
Návrat na obsah